Jdi na obsah Jdi na menu
 


V brigádách si můžete přividělat nějakou tu korunku.Můžete ji mít jen 2 deně a udělátejí tak že do komentíků napísáte co jste dělali jak dlouho jste to dělali (max.2h) a aby to nebylo tak lehké tak mi napíšete (do detailů) co jste dělali.Nechci žádný nadávky,nebo gfgfz chci napsat jen co jsem vám napsala nahoře.

KAŽDÉ MUSÍ BÍT JINÉ!!!!

P.S.:hodnotím podle délky,když se rozepíšete víc tak o to víc dostanete víc korun

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já, pesani vs. vedro a slunce

(Barbora Jistebnická, 3. 7. 2012 23:20)

Dne 30.7.2012 jsme po příchodu mého 12letého synka Petra, vyrazily s sašima dvouma psama na procházku do starého zatopeného skalního lomu o vesni dál. Cesta vede malím ale listy a větvemi zakrytým lesíkem táhlím se podél polí ležících v okolí našeho města. Musím podotknout mám dva pejsky. Jeden již starší (12let) pes jménem Benjamin Fr. Jr. kříženec jako štěně vzatý z utulku našeho města a druhá ještě mladá (2roky) fenka jménem Salinka Jis. též vzatá ve svých 3 měsících z utulku okresního města Mělník. Do batohu jsme naložili dvoulitrové lahve studené pitné vody a vyrazili jsme krs město na polničku směr les a louky. Pejsánci byli velmi klidní až ukáznění, ovšem došlo mi že jejich ďáblikové v těle se na louce za lesem, kam jsme po 45minutách poklidné chůze došli, projeví v celé své kráse. A jak jsem si myslela tak se i stalo po ochlazení a napití nejen pejsků ale i nás jsme povolili jejich vodítka a jak se říká mladí starší stáhnou sebou k vykoumání kdejákého šibalství co se naskytlo. Tu nezdařené psí lovení bažanta co se usadil podél louky na cestě mezi polem a lesíkem, tu zas jen pochytávání házených šišek a jejich případné neustálé schovávání a jiné. Po dvou hodinkách lehké chůze jsme se začli stáčet lesíkem a cestamy ku domovu právě když jsme docházely ku kamenému lomu. V tom psi začli štěkat a blafat a tak jsme byly nuceni je v tom rušeném klidu a pozpěvování ptáčků z korun stromu přivázat a přichytit na jejich zkracovací vodítka. Záhadné na tom Všem bylo jedno a to, že at jsme se snažili sebe více nikde nikoho nebylo vidět. Ale psi dávali najevo svou hlídací pozornost a poblafály směrem k vodě. Při důkladném prozkoumaní jsme zhlédli nečekané a pro naše pejsky asi nevídané ,,Kachňátka s mláďátky kolíbající se u kamínkové pláže sahající do vody v lomu. Pejsci Benik a Salinka, byly u vytržení a já poprvé vyděla jak vypadá pes co chytne opravdou stopu. Syn se nemohl vynadívat a tak jsme naše hafany uklidnili stáhli se do pozadí křový kterým byl lom obrostlý podél cest a ještě chvilku věnovali své zraky těm malinkým zázrakům života. Na zpáteční cestě k domovu jsme ještě nechali pejsky popobíhat kolem nás ale i v tom jsme neviděli žádný problém neb pole se ani jednou nedotkli aby nezničili ůrodu, a po cestě nebylo ani památky po jiných pejskařích či návštěvníkům lomu jdoucím naším směrem. Před městem jsme psi zkrátili na krátko a s povelem k noze jsme překročili rozmezí pole a města a po deseti minutách již vkráčeli všichni znavení do chlaivých utrob našeho stometrového bytu dobře chlazeným větrákem. Psi vyžunkali každý po misce odstáte vody a klidně spočinuli u našich nohou na chladivé podlaze tak jako mi na sedačce po směru puštěného větráku. Už se těšíme na další přírodní dobrodružství s našimi čtyřnohými parťáky.

mocik bych chtela brigadu

(kikina, 2. 2. 2008 21:39)

mocky bych chtela brigadu pobliz zviratek diky kikca

........................

(Terka majitelka č.1, 27. 5. 2007 15:14)

Jdeme na výstavu koní je to až v Liberci, tak nás čeká cesta autem, kde jsem usla a psi se na mě váeli a probudili mě..JÁ JSEM NEŘÍDILA když jsme dorazili, tak jsme mli ještě půl hodiny do začátku!
Šly jsme kousek na procházku a hned jsme se vrátili Prohlídka byla nádherná..pak byla soutěž o nejhezčího mazlíčka obsadila jsem s Fergii krásné 2. místo,Azor byl 4. a Moki 7. Azzi skončil myslím 15. ale pro mě to jsou samozřejmě navždy vítězové ptž je mam moc ráda!Po soutěži jsme už jely domů a cestou jsme všichni spaly jak zabití!!Dnešek jsme si užili..když jsme se vrátily byli 3 hodiny takže jsme šly ještě na procházku si zaběhat a koukaly jsme se jak cizí lidi hrály tenis..Když jsme přišly domů tak jsme všichni byli taaaaaak utahaní že jseem jim ddala najíst, napít a ted si spokojeně spinkají!!Dnešek byl krásný i počasí nám přálo!!

ppp

(Terka, 25. 5. 2007 14:36)

Dnes jsem se všema pejskama šla na procházku do parku..potkaly jsme takpovýho pěknýho týpka se psem, tak jsem ho oslovila a pejsci na mě začaly štěkat tak jsem toho radši nechala ...

chci prachy =D=D=D

(Houska, 24. 5. 2007 19:08)

Ahoj tak dneska jsem se všimi mými miláčky byla v veterinární klinice naštěstí nejsou nemocný a opravdu opravdu jsou šikovní.. Pak jsem se dvouma šla ke koním docela se jich bály ptž ty koně byli mooc velcí ae nakonec se skamarádily a běhaly jsme za nima, když jsme chtěli už jít tak za náma zase běhaly ty koníci opravdu jsme si to užili když jsme šli spátky tak jsme potkaly Mišulku s jejím pejskem očuchávaly se a pak si spolu hrály s hračkami apod. Ptž jsem musela jít ještě s dalšími psi tak jsme se rozloučily a psíci z toho byli docela smutní, ještě jsme se šly proběhnout a opravdu byli moooc utahaný, že byli mooc spocený..pak jsem je umyla i šamponem blechy nemají jsou to prostě moji psíci...
Dala jsem jim už jen najíst a napít a pěkně usly pak jsem vzala ty dva a šly jsme se koukat na děti jak si hrají..byli mooc hodnbý připadalo mi jako, kdyby se chtěly zklouznout po sklůzavce =D=D=D
Šly jsme okolo květinářství a Azzi snědla kytku za 200,-:D:D:D:D naštěstí jsem to zaplatila a šly jsme dál pak Moki slintal na fenku, která šla okolo a Azzi se skoro urazila:D:DTento den byl krásný když jsme dorazily domů, tak byli taky mooc utahaný a spocený ptž svítilo slunce, když jsme přišly domů tak jsem je vykoupala a utřela do nového ručníku..Dala jsem jim už jen napít a najíst hned tu misku s pitím spolki tak jsem jim dala novou a ted už jen krásně spinkaj!